ՏԻՄ համամասնական / Լոռի - Վանաձոր

05.12.2021


2021թ. դեկտեմբերի 5-ի Արագածոտնի, Արարատի, Արմավիրի, Գեղարքունիքի, Լոռու, Կոտայքի, Շիրակի, Վայոց ձորի և Տավուշի մարզերի համայնքների համամասնական ընտրակարգով անցկացվող համայնքների ավագանիների հերթական ընտրություններ


Համայնքները
Տեղեկատվություն քվեարկության մասնակցության վերաբերյալ ըստ համայնքների և ըստ տեղամասերի
Դիտորդական առաքելություն իրականացնող միջազգային կազմակերպություններ
Հեռուստաընկերությունների, ռադիոընկերությունների կողմից նախընտրական քարոզչության ժամանակահատվածում հեռուստառադիոհեռարձակում իրականացնող հեռուստաընկերությունների և ռադիոընկերությունների կողմից նախընտրական քարոզչության սահմանված կարգի պահպանման վերաբերյալ ՀՌՀ-ի մշտադիտարկման արդյունքները, եզրակացությունը
Տեղամասային ընտրական հանձնաժողովների կազմերը
Հինգ քառակուսի մետրը գերազանցող արտաքին գովազդային վանականերում քարոզչական պաստառներ փակցնելու իրավունքը ընտրություններին մասնակցող կոսակցությունների միջեվ բաշխման արդյունքները
Տեղեկատվություն քարոզչական պաստառներ փակցնելու համար 10 000 և ավելի ընտրող ունեցող համայնքներում առանձնացված անվճար տեղերի վերաբերյալ
Տարածքային ընըրական հանձնաժողովների գրանցման մասին որոշումները՝ ՏԸՀ էջերում
Առաջադրման փաստաթղթեր ներկայացրած կուսակցություններ, կուսակցությունների դաշինքներ
Տեղեկատվություն կուսակցություններին, կուսակցությունների դաշինքներին անվճար հիմունքներով տրամադրվող դահլիճների և այլ շինությունների վերաբերյալ
Տեղամասային կենտրոնները և դրանց գտնվելու վայրերը
Հավատարմագրված զանգվածային լրատվության միջոցներ
Տեղեկատվություն կուսակցություններին, կուսակցությունների դաշինքներին տրամադրելու համար 5 քառակուսի մետրը գերազանցող մակերեսով վահանակների քանակի, մակերեսների, դրանց գտնվելու վայրերի և վարձավճարների վերաբերյալ
Կուսակցությունների, դաշինքների կողմից ԿԸՀ ներկայացվող հայտի էլեկտրոնային ձևաթութղը
Նախընտրական քարոզչության ժամանակահատվածում հեռուստառադիոհեռարձակում իրականացնող հեռուստաընկերությունների, ռադիոընկերությունների կողմից կուսակցությունների, կուսակցությունների դաշինքների համար հավասար պայմանների ապահովման գնահատման մեթոդաբանությունը
70 000-ից ավելի ընտրող ունեցող համայնքների ավագանու ընտրությունների ժամանակ նախընտրական քարոզչության ժամանակահատվածում՝ հանրային ռադիոյի և հանրային հեռուստատեսության վճարովի եթերաժամի մեկ րոպեի արժեքը
Տեղեկատվություն ընտրողների քանակի վերաբերյալ՝ ըստ համայնքների
ԶԼՄ հավատարմագրման դիմումի և ցուցակի ձևեր
Ընտրությունների նախապատրաստման և անցկացման հիմնական միջոցառումների ժամանակացույցը

Մարզ Համայնք Տեղամաս Հասցե
Լոռի Վանաձոր 23/1 Գուգարքի ավագ դպրոցի շենքը (հասցեն՝ գ.Գուգարք, 3-րդ փ. շենք 8)
Լոռի Վանաձոր 23/2 Գուգարքի հիմնական դպրոցի շենքը (հասցեն՝ գ.Գուգարք, 2-րդ փ. 1-ին նրբ. շենք 11)
Լոռի Վանաձոր 23/3 Գուգարքի մշակույթի տան շենքը (հասցեն՝ գ.Գուգարք, Կոտեջային 10 փ. շենք 60)
Լոռի Վանաձոր 23/4 «Շահումյանի կրթամարզամշակութային համալիր» ՀՈԱԿ-ի շենքը (հասցեն՝ գ.Շահումյան, 1-ին փ., 4-րդ փակուղի շենք 2)
Լոռի Վանաձոր 23/5 Թիվ 11 մանկապարտեզի շենքը (հասցեն՝ ք.Վանաձոր, Չուխաջյան փ. շենք 18ա)
Լոռի Վանաձոր 23/6 Թիվ 18 դպրոցի շենքը (հասցեն՝ ք.Վանաձոր, Երևանյան խճ. շենք 155)
Լոռի Վանաձոր 23/7 Թիվ 19 դպրոցի շենքը (հասցեն՝ ք.Վանաձոր, Չուխաջյան փ. շենք 24-1)
Լոռի Վանաձոր 23/8 Թիվ 19 դպրոցի շենքը (հասցեն՝ ք.Վանաձոր, Չուխաջյան փ. շենք 24-1)
Լոռի Վանաձոր 23/9 Թիվ 10 մանկապարտեզի շենքը (հասցեն՝ Չուխաջյան փ. շենք 12ա)
Լոռի Վանաձոր 23/10 Տաղավար (հասցեն՝ ք.Վանաձոր, Երևանյան խճ. շենք 64)
Ցուցադրված են
1 -ից 10 արդյունքները ընդհանուր 63 -ից


Մարզ Համայնք Տեղամաս ՏԸՀ անդամ Վկայական Նշանակվել է Պաշտոնը
Լոռի Վանաձոր 23/1 Մարտիրոսյան Արփինե Ռուդիկի 1904186 ՔՊԿ նախագահ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Մելիքյան Սոնա Հովհաննեսի 2115472 ՀԱՅԱՍՏԱՆ քարտուղար
Լոռի Վանաձոր 23/1 Աղազարյան Թեհմինե Ռազմիկի 2002079 ՀԱՅԱՍՏԱՆ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Ալիխանյան Նարինե Գուրգենի 2114872 ՊԱՏԻՎ ՈՒՆԵՄ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Սարգսյան Արմինե Հովիկի 2105172 ՊԱՏԻՎ ՈՒՆԵՄ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Հակոբյան Գայանե Կիմի 1908560 ՏԸՀ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Մուրադյան Անուշ Միշայի 2004385 ՏԸՀ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/1 Մարտիրոսյան Անուշ Ռուդիկի 2105754 ՔՊԿ անդամ
Լոռի Վանաձոր 23/2 Բաբայան Տիգրան Գառնիկի 1904036 ՔՊԿ նախագահ
Լոռի Վանաձոր 23/2 Մատինյան Տաթեվիկ Սամվելի 2002482 ՔՊԿ քարտուղար
Ցուցադրված են
1 -ից 10 արդյունքները ընդհանուր 504 -ից

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԱՇԽԱՏԱՎՈՐԱԿԱՆ ՍՈՑԻԱԼԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԱՇԽԱՏԱՎՈՐԱԿԱՆ ՍՈՑԻԱԼԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ԱԼՅԱՆՍ» ԱՌԱՋԱԴԻՄԱԿԱՆ ՑԵՆՏՐԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ԱԼՅԱՆՍ» ԱՌԱՋԱԴԻՄԱԿԱՆ ՑԵՆՏՐԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ՊԱՅՄԱՆԱԳԻՐ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ՔԱՂԱՔԱՑԻԱԿԱՆ ՊԱՅՄԱՆԱԳԻՐ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅՈՒՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅՈՒՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ԱՊՐԵԼՈՒ ԵՐԿԻՐ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ԱՊՐԵԼՈՒ ԵՐԿԻՐ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ԼՈՒՍԱՎՈՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ԼՈՒՍԱՎՈՐ ՀԱՅԱՍՏԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ՀԱՅՐԵՆԻՔ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ՀԱՅՐԵՆԻՔ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ԲԱՐԳԱՎԱՃ ՀԱՅԱՍՏԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ԲԱՐԳԱՎԱՃ ՀԱՅԱՍՏԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ

«ՄԱՄԻԿՈՆ ԱՍԼԱՆՅԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԴԱՇԻՆՔ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

«ՄԱՄԻԿՈՆ ԱՍԼԱՆՅԱՆ» ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ԴԱՇԻՆՔ

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԿՈՄՈՒՆԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ


  Ընտրական ցուցակ

  Հայտարարագիր

ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ԿՈՄՈՒՆԻՍՏԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆ